Pennsylvania

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Pennsylvania

Nieruchomość na sprzedaż w Pensylwanii

Graniczy od północy ze stanem Nowy Jork i jeziorem Erie, od wschodu z New Jersey i Delaware, od południa z Maryland i West Virginia, od zachodu z Ohio.

Jeśli szukasz dość miejsca, w którym zakup nieruchomości na sprzedaż w Pensylwanii może być właściwym miejscem. Pensylwania znana jest jako Quaker State i znajduje się w północno-wschodnich i środkowo-atlantyckich regionach Stanów Zjednoczonych.

Słynie z siedziby Dzwonu Wolności, ale państwo ma wiele do zaoferowania.

Pennsylvania, choć mniejszy niż inne stany, jest dość gęsto zaludniony. Stan zajmuje 33 miejsce na 50 pod względem wielkości, ale jest piątym pod względem wielkości.

Pensylwania jest dobrze ugruntowana w porównaniu z niektórymi „nowszymi” stanami w jednej z oryginalnych kolonii 13 Stanów Zjednoczonych.

Stan graniczy z jeziorem Erie i ujściem Delaware i ma ponad 100 mil wybrzeża.

Pensylwania to stan bogaty w przemysł. Niektóre przykłady podstawowych gałęzi przemysłu, które wpływają na gospodarkę Pensylwanii, to rolnictwo, hazard, kino i bankowość. Istnieją również historyczne przykłady producentów stali, zwłaszcza w Pittsburghu.

Stopa bezrobocia w Pensylwanii jest prawie zrównoważona ze średnią krajową, co jest wskaźnikiem zdrowego normalnego rynku. Obecnie stopa bezrobocia w stanie wynosi 4,8%, tyle samo co w ubiegłym roku.

Pensylwania widzi stawki ratingowe dla każdego konta w stanie.

Wartości nieruchomości na sprzedaż w Pensylwanii wzrosły w okresie od jednego miesiąca do jednego roku, a nawet w ciągu ostatnich 18 lat wzrosły o ponad 78%. Oznacza to, że nieruchomość na sprzedaż w Pensylwanii kupiona w 2000 r. Niemal podwoiła swoją wartość.

Na rynku nieruchomości w Pensylwanii 66% mieszkańców posiada własne domy.

Przyczyną ceny jest prognoza dla przedmieść w wielu częściach Pensylwanii.

Rok 2018 będzie prawdopodobnie rokiem, w którym zniknie trend młodych ludzi mieszkających w obszarach metropolitalnych i zdecyduje się zamieszkać w bardziej rozsądnych rezydencjach podmiejskich.

Pensylwania oferuje wiele miejsc do życia, od nowoczesnych miast po mniejsze i malownicze miasta, a także liczne miasta przemysłowe. Niemniej jednak niektóre miasta postrzegane są w kategoriach możliwości.

Przykładem jest Chesterbrook, PA. Chesterbrook został uznany za najlepsze miejsce do życia w Pensylwanii, więc jest to idealne miasto do znalezienia nieruchomości na sprzedaż w Pensylwanii.

Średnia wartość domu w Chesterbrook jest wyższa niż średnia krajowa, ale ponad 80% mieszkańców jest uwzględnionych w ich przypadku w odniesieniu do czynszu. Jest to dobry wskaźnik rozsądnej równowagi między płacami a kosztami ekonomicznymi.

Houserville to kolejne wspaniałe miejsce do życia w Pensylwanii. Rynek nieruchomości w Houserville jest niższy niż reszta stanu, ale miasto jest uważane za wspaniałe miejsce do życia.

Wraz ze wzrostem kosztów na obszarach miejskich i zwiększeniem atrakcyjności podmiejskiego miasta, będzie interesujące zobaczyć, jak rynek nieruchomości w Pensylwanii odbędzie się w 2018 i 2019 roku.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 15438

Sprzedaż Willa, Pennsylvania, Filadelfia, Philadelphia, West Mount Airy,19119

3,793,049.47PLN
Sprzedaż
Willa

406.45 m²
Don ~ ~ ~s smiss to Lovely, Quintessential Home Philadelphia ustawić na Serene własności! Ten pięknie utrzymany Center Hall Colonial emanuje ze swojeg...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB